HAKKIMIZDA

Benli Elektrik Ltd. Şti. 1989  yılından bugüne elektrik malzemeleri, güneş enerji sistemleri, su basınçlandırma sistemleri, ısıtma-soğutma sistemleri, yüzme havuzu, sauna, spa; projelendirme, taahhüdü, imalatı, devreye alma ve  danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca, bu tesisler için gerekli tüm malzeme ve ekipman temini hizmetlerini vermektedir.

Benli Elektrik Ltd. Şti, KUTSO (Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası),  UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) üyesidir.

Benli Elektrik Ltd Sti kuruluşundan bu güne kadar Kaş-Kalkan bölgesinde, elektrik, yüzme havuzu, ısıtma ve PVT sistem uygulamaları ile öncü olmuştur. Ayrıca ısıtma, soğutma, su şartlandırma, ısı pompaları, güneş enerji sistemleri ve UHE havuz operatörü eğitim kurslarının düzenlenmesine sosyal sorumluluk bakış açısı ile destek olup seminerler düzenlemiştir. Kurduğumuz tesislerde TSE, CE, vb. uluslararası standartlara uygun, sistemin işletilmesini kolaylaştıran, ekonomik, kaliteli ve yedek parçaları kolay temin edilebilen ekipmanlar kullanılmaktadır.

Firmamızın çalışma konuları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:

 • Elektrik Tesisat İşleri
 • Elektrik Malzemeleri
 • Güneş Enerji Sistemleri
 • Su Basınçlandırma Sistemleri
 • Yüzme Havuzu
 • Isı Pompaları
 • Tuz Klorinator Cihazları
 • Sauna ve Jacuzzi
 • Buhar Odası
 • Havuz Ekipmanları
 • Havuz Kimyasalları
 • Yapı Kimyasalları

Tecrübeli ve uzman kadrosu ile müşterilerine tüm Kaş ve Kalkan çevresine hizmet veren firmamız, dünyada en ileri teknoloji ile üretilmiş sistemlerin satışını ve satış sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleşmektedir. Firmamız hizmet vermiş olduğu tüm konularda uzman kadrosu ve tecrübeli montaj ekibi ile her türlü probleminizde yanınızdadır.

Misyonumuz; kaliteli, sağlam ve ekonomik sistem çözümleri yaparak bilinçli, eğitimli, konusunda uzmanlaşmış kadrolarla ürün çeşitliliğimizi arttırarak, kurumsallaşmaktır. Kusursuzluğu hedefleyen kalitemizi bölgemize tanıtmak. Tüm müşterilerimizin istek ve beklentileri için çözüm ortakları olmak.

Detaylı bilgi ve teknik konular için firmamızın her zaman yanınızda olduğunu hatırlatır, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

MİSYONUMUZ

Benli Elektrik Ltd. Şti‘nin çalışma alanı içerisinde bulunan ürünlerin ve yapılan imalatların en verimli ve güvenli kullanımını sağlamak.

Taahhüt ettiğimiz işi zamanında ve sorunsuz olarak tamamlamak .Hizmet verdiğimiz bölgede bilgi destekli ve donanımlı karar verme kültürünü geliştirmek.  Teknolojideki gelişmeleri takip ederek yeni ürünleri sizlere en kısa sürede sunmak.   Müşteri beklentilerini en kısa sürede ve en üst seviyede karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Benli Elektrik Ltd. Şti  olarak amacımız; hizmetin sınırsız ve zamansız olduğu, müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olduğu ve sunduğumuz hizmeti; edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi çekinmeden sunmak, müşterilerimizle işin başından sonuna kadar kalite ve fiyat konularında diyalog içinde olmak, sizlerin ve firmamızın fikirlerini bir bütünlük  içinde ele alıp doğru çözümleri üretmek temel vizyonumuzdur.